O systemie

Zwiększaj sprzedaż razem z nami

Motiveo to platforma przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw służąca do tworzenia programów motywacyjnych. System został skonstruowany tak, aby przynosić wymierne korzyści zarówno przedsiębiorcy (większe obroty), jak i handlowcom (premie za sprzedaż).

Sprzedaż w chmurze

System Motiveo działa w oparciu o technologię SaaS (z ang. oprogramowanie jako usługa). Wszystkie dane umieszczone są w chmurze obliczeniowej. Aby uzyskać dostęp do systemu należy posiadać jedynie przeglądarkę internetową. Dopełnieniem kompleksowych rozwiązań przygotowanych przez zespół Motiveo, jest aplikacja mobilna na smartfony i tablety dla przedsiębiorców i handlowców.

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy

Motiveo jest innowacyjną platformą, dzięki której otrzymujesz profesjonalne narzędzie umożliwiające zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie. Podobne dedykowane rozwiązanie może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. U nas najdroższy abonament kosztuje tylko 499 zł. Dla wszystkich którzy nie są do końca pewni, że system Motiveo spełni ich oczekiwania, uruchomiliśmy w pełni funkcjonalny darmowy pakiet.

Dostęp bez ograniczeń

Każdy użytkownik posiada dostęp online do platformy 24 godziny na dobę. Aktywne programy, archiwum zakończonych akcji, miejsce, data i godzina transakcji – te i wiele innych funkcjonalności jest dostępnych na wyciągnięcie Twojej ręki. I to dosłownie – Motiveo działa nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, lecz także na smartfonach i tabletach.

Zapisz się do newslettera biznesmusisprzedawac.pl
i zyskaj 1 miesiąc dostępu do Motiveo gratis


 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera biznesmusisprzedawac.pl zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r.